Ucuz Bulunabilecek Sportif Motorsiklet

Bu yazıda çoğumuzun yolda giderken veya kafede oturup yolu seyrederken gördüğü yarış veya sportif motorsikletlerinden bazılarının fiyatlarından bahsedeceğiz. Eğer fiyatları hakkında bir bilginiz yoksa bir çoğunuz en az 50bin TL vardır demiştir ama iş gözüktüğü gibi değil. Bu motorsikletlerin bu fiyatlara olduğunu görünce şaşırıcağınıza eminim.

1. Pulsar RS200

151-250cc’lik bu sportif motorsiklet ikinci el piyasasında son modellerini ortalama fiyat olarak 15.000-25.000 TL arasında bulabilirsiniz.

2. Honda CBR 250R

Honda’nın CBR 250R Sportif motorsikleti’ni ikinci el piyasasında ortalama olarak 14000-25.000TL arasında bulabilirsiniz.

3.Suzuki GSX 600

Bu motorsikleti ortalama 30.000TL’de ikinci el piyasasında bulma ihtimaliniz vardır.

4.Kawasaki Ninja300

Kawasaki’nin Ninja300 Sportif motorsikleti ortalama 25.000TL civarında bulabilirsiniz.

5.HYOSUNG GT250R

Bu sportif motorsiklet ikinci el piyasada 15.000-20.000TL civarında bulunabilir.

6.KTM 200RC

Hatasız olan KTM 200RC motorsikletler 20.000TL civarında bulabileceğiniz bir araçtır.

Ama önce ekipman !

Bu motosiklet alanında deneyimli olmak ve tercihler açısından doğru seçimi yapmak çok önemlidir. Bir motosiklet kullanmanın gerçekten riskli bir durum oluşturabileceğini itiraf etmeliyiz. Hem motosikletçiler hem de trafikteki diğer araçlar, bu konuda size çok zorlayabilir. Bu konuda atacağımız adımlar ve tercih edeceğiniz kaliteli ekipmanlarla, bu çalışmayı daha sağlıklı hale getirmek tamamen sizin elinizde.

Motosiklet kullanan ve hoşlanan herkes için öncelikle motosiklet koruma ekipmanının önemini değerlendirmek çok önemlidir. Güvenilir bir şekilde, firmamız size bu konuda en iyi kaynağı sağlar ve koruma ekipmanı için yararlı ve sağlam ürünler önerir. Eklemleri kask ve diğer kıyafetlerle birlikte koruma seçenekleri, düşme ve kaza sırasında koruyucu bir etki ortaya çıkarır.

Kaliteli ve koruyucu bir ekipman ilk seçtiğinizde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Büyük bir özenle hazırlanmış sağlıklı bir kask, olası bir kafa travmasında gerçekten koruyucu bir faktör olarak öne çıkıyor. Başka bir önemli faktör, yine, doğru seçimleriniz hayat kurtarıcı bir önlem olarak size yardımcı olabilir. Burada, sadece kıyafet seçerken kaza riskini dikkate almamalısınız. Açık havada hava akımı gibi riskin etkilerini ortadan kaldıracak ekipmanın kalitesi sizin için yine koruyucu bir etki yaratacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*