Ücretsiz Online PC Savaş Oyunları

10 Madde’de karantina günlerinde özellikle genç yaştakiler için evde yapılabilecekler listenin başında gelen oyun oynama aktivitesi için ücretsiz online pc savaş oyunu tanıtacağız.

1. CS:GO(COUNTER STRIKE GLOBAL OFFANSIVE)

Ücretsiz online pc savaş oyunu listesinin başında gelen Counter Strike bir çoğumuzun çocukluk oyunu olmuştur. Birçok kez arkadaşlarımızla okuldan internet kafeye kaçıp bu oyunu oynamışızdır. Kendini daha da geliştiren CS:GO, takım tabanlı online savaş oyunudur ayrıca arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz. Bir süredir ücretsiz olarak yayınlanan CS:GO ile karantina günlerinde zaman geçirebilirsiniz.

2. World of Tanks

Başka bir takım tabanlı online savaş oyunu olan World of Tanks’da, 2. dünya savaşında kullanılan tanklarla ile savaşarak oyunu kazanmaya çalışıyoruz. Sovyet tanklarından Alman tanklarına, Amerikan tanklarından İtalyan, Fransız Tanklarına kadar birçok ülkeden tank çeşitleri bulunmaktadır ve tankların sayıları sizi tatmin edecek kadar çok. Oyunu arkadaşlarınız ile oynayarak daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

3.World of Warships

Hep karada savaşılacak diye bir şey yok. Bu oyunda açık denizlerde savaşıyorsunuz. Birçok ülkeden savaş gemisi bulunduran oyunu denizciliği sevenlere öneriyoruz.

4.World of Warplanes

Bu oyunun yapımcı şirketi aynı zamanda World of Tanks ve World of Warships’inde yapımcısıdır. Karada ve denizde savaştınız, şimdi de havada savaşın dercesine muazzam bir oyun geliştirmişler. Oyun 2. dünya savaşı ve sonrasında kullanılan birçok ülkeden birçok uçak çeşidini barındırıyor. Rakiple it dalaşı yaptığınızı hayal ettiğinizde özellikle havacılığa ilgi duyanları heyecanlandıran bir oyundur kendisi.

5. PUBG LİTE

Hemen hemen herkesi bildiği bir oyundur PUBG. PUBG Lite ise PC’ler için ücretsiz olan versiyonudur. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunun teması hayatta kalmadır. Hayatta kalan en son kişi olduğunuzda oyunu kazanıyorsunuz.

6.League of Legends

Takım tabanlı başka bir ücretsiz online savaş oyunu League of Legens yani halk dilinde daha çok LOL dediğimiz oyun. Bağımlısı yaptığı insanı saatlerce başında tutabilen bir oyundur. Oyunda birçok karakter mevcut ve her karakterin kendine has özellikleri vardır. Bu da oyuncuyu daha da iştahlandırıyor.

7.Warface

Ücretsiz olan başka bir online savaş oyunu Warface, oyunu oynayanlar tarafından geçerli notu almış aksiyonu bol bir oyundur. Oyunda Türklere rastlamak biraz güç olsa da oynarken zevk alabileceğiniz bir oyun.

8.Team Fortress 2

Steam’de en çok oynanan oyunların başında gelen Team Fortress 2, gayet başarılı oynanışıyla, ücretsiz online pc savaş oyunu listesine kesinlikle almamız gereken bir oyun.

9. War Thunder

2. Dünya savaşı simulasyonu diyebileceğimiz War Thunder Türkiye’de sevilen oyunlardan bir tanesidir.

10.STAR WARS OLD REPUBLIC

Star wars sevenler için efsaneee bir oyun, Zamanında bende az oynamazdım. Oyun geniş haritalara sahip bir oyundur, Oyunda çok fazla Türk olduğunu söyleyemem, Oyunun Türkçe yaması ile yayınlanmış. Benim oynadığım dönemde iyi bir ingilizce gerektirirken şimdi oyunu Türkçe oynanabilmesi ayrı bir heyecan katıyor insana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*